HABERLER

Anket
Web sitemizi begendiniz mi ?

Evet
Hayir
Yorum Yok
Hava Durumu

Ankara Pazartesi Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı En düşük 27°C En yüksek 17°C

İstatistik
Aktif Ziyaretçi : 1
Toplam Ziyaretçi : 2994
Bilen İnşaat
2017 yılı firmamızdan haberleri görebilirsiniz.

HAFRİYAT ŞİRKETLERİ

Hafriyat Firmaları

Firmamız uzun yılların verdiği birikim sayesinde ülkemizin 81 ilinde (Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale,  Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır,  Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce) inşaat sektöründe alt yapı işlerinde hizmet vermektedir.

Özellikle, hafriyat, yıkım, kırım, forekazık, iksaklı kazık, malzeme temini, çevre düzenleme, kazık arası hafriyat, gölet işleri, baraj işleri, otoyol işleri, karayolları işleri, toprak işleri, bsk üst yapı işleri, tünel açma, köprülü kavşak işleri, alt geçit işleri gibi işlerde her türlü faaliyet göstermektedir. 

OTOYOL VE KARAYOLU

Otoyol Firması

Karayolu Firması

Ülkemiz son 15 yıldır çok hızlı bir şekilde büyümektedir. Bunun bir çok nedeni vardır. Değişen dünya ticareti, yönetim sistemimiz, alttan gelen genç nüfusumuz, ülkemizin ihracatının artması, dış yatırımlar, bütün bunların hepsi, sağlam alt yapı yatırımları desteğiyle ve devletimizin çalışmalarıyla olmuştur. Fakat ilerleyeceğimiz çok uzun bir yol vardır. Özellikle alttan gelen genç nüfusumuzu düşündüğümüzde şuan yapılan yatırımların devamı şarttır. 

Bugün Ülkemizde  toplam 66774km yol bulunmaktadır. Bu yolların 23444km si bölünmüş yoldur. 31106km devlet yolu, 33513km il yolu vardır.

Otoyollarımız ise sadece 2155kmdir. Ülkemiz dışında gelişmiş avrupa ülkelerine baktığımızda  otoyolları bizimkinden fazla olduğu görülmektedir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri yolları bugün 6 milyon km2 alanı geçmiştir. Nufuslarımızı kıyasladığımızda bugun neredeyse bu rakamın 3 te 1 yola sahip olmamız gerekmektedir. Suan ülkemizde ağustos ayı verilerine bakılarak Tuik in verdiği bilgiye göre 21.863.854 araç bulunmaktadır. Son 8 ayda 1 milyona yakın araç sayısı ülkemizde artmıştır. Buda bize ülkemizde alt yapı yatırımlarının hızla devam etmesi gerektiğini göstermektedir. 

Bütün bu bilgilerin ışında Bilen İnşaat olarak Yol çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sakarya ilinde yol şantiyemiz hizla devam etmektedir. 

HIZLI TREN

Hızlı Tren Firması

Yüksek Hızlı Tren Firması

Ülkemizin coğrafi yapısı düşünüldüğünde zor sartlara sahip bir ülkedir. Demir yolarımız bu zor şartlar altıda olsada ülkemizin dört bir yanına yolcu ve mal taşımacığı yapmaktadır. Ülkemizin stratejik konumu düşünüldüğünde Asya, Avrupa, Orta doğu, hatta Afrika için bir keşisim noktasıdır. Bu nedenledirki, gelişen ve değişen dünyayı yakalamak hatta bir adım ötesine geçmek için ülkemizde demir yollarına çok önem verilmektedir. Özellikle hızlı tren projeleri hızda devam etmektedir. Hızlı tren projeleri ülkemizin doğusunu batısını birbirine bağlamak ayrıca büyük şehirlerimize alternatif hızlı ve ucuz bir ulaşım yolu olduğu gözardı edilemez bir araçtır. 

Yüksek hızlı tren ağı olarak suanda Ankara - İstanbul, Ankara - İzmir, Ankara - Sivas, Ankara - Konya, Konya - İstanbul projelerinin bir kısmı tamamlanmış bir kısmının çalışmaları hızla devam etmektedir. Ayrıca Hızlı demir yolu projeleri olarak Sivas - Erzincan, Mersin- Adana- Osmaniye- Gaziantep projeleri çalışmalarına devam etmektedir. 

Planlanan projeler içerisinde Gebze- Sabiha Gökçen- Yavuz Sultan Selim Köprüsü - 3. Halkalı Demir Yolu Projesi, Halkalı Kapıkule Demir yolu Projesi, Bursa Gemlik Yeni Demir Yolu Projesi, Eskişehir - Kütahya - Afyonkarahir- Burdur - Isparta - Antalya Yeni Demir Yolu Projesi, Antalya - Denizli- Burdur - Aydın - İzmir Hızlı Demir Yolu Projesi, Samsun - Merzifon- Çorum - Kırıkkale - Kırşehir - Aksaray - Ulukışla- Yenice - Adana - Mersin Yeni Demir Yolu Projesi, Yerköy - Kayseri Yüksek Hızlı Demiryolu Projesi, Kayseri - Nevşehir - Aksaray - Konya - Antalya Yeni Demiryolu Projesi, Tokat - Turhal Yeni Demiryolu Projesi, Gaziantep - Nizip - Şanlıurfa - Mardin - Nusaybin Yeni Demiryolu Projesi, Erzincan - Erzurum - Kars Yeni Demiryolu Projesi, Sivas - Malatya- Elazığ- Diyarbakır Yeni Demiryolu Projesi, Gölbaşı - Adıyaman - Kahta Yeni Demiryolu Projesi, Erzincan - Gümüşhane - Trabzon Yeni Demiryolu Projesi, Siirt - Kurtalan Yeni Demiryolu Projesi bütün bu projeler planlanmaktadır. Ülkemizin kalkınmasına çok  büyük katkıları olacaktır. 

Bu projeler ağının Ankara Sivas Hattı arasında Ankara - Kırıkkale kesimi arasında yüksek hızlı tren santiyesinde çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Hafriyat işleriniz için bizden teklif almayı unutmayın. Hafriyat işine başlamadan önce çevre güvenliği alınır ve hafriyat alanı tabelelerle kapatılır yada güvenlik şeritleri çekilir. Hafriyat sahasına uzman ekiplerimiz eskavatör ve kırkayak kamyonlar ile giriş yaparlar. Ekskavatör kazı yapmaya başlar ve de kazdığı toprağı kamyonlara yükler. Kamyonlar bölgede ilgili belediyenin gösterdiği sahaya gider ve döküm alanına toprağı boşaltır. Hafriyat alanında derin kazı yapılacaksa vede zemin çürük ise çevre güvenliği için iksa kazık yapılması ilgili firmaya teklif edilir. Eğer zemin sağlam ise her ihtimale karşı şevli kazı yapılması teklif edilir. Aynı zamanda bina temeli sağlam tutması için hafriyat sonrası aşamada temele 063 malzeme serilmesi tavsiye edilir. Ankara ilçeleri olan Akyurt, Atındağ, Ayaş, Bala,  Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Sereflikoçhisar tüm bu ilçelerde hafriyat, kazı, çevre düzenleme, iksalı kazık, yol, alt geçit işleri genel işlerimizde tecrübe birikimimiz olmuş ve doğal zemini iyi bilmekteyiz. Bu bildiğimiz doğal zemin tavsiyelerimize ışık tutmaktadır.

Her türlü kamu kurum ve kuruluşlarına ait özel sektöre ait kentsel dönüşüm yıkımları, riskli bina yıkım işleriniz, firmamıza ait kovalı kırıcılı Yıkım Eskavatörleri ve insan gücü kullanılarak havalı kompresörler ile kat eksiltme yöntemi ile tabile betonunu kırarak, yıkım ekibimiz ile çok katlı bina, fabrika sökümü, okul, hastane emniyet binaları, askeri lojman hangar yıkımları otel yıkımı üniversite yıkımı yapmaktayız ve yıkımdan çıkan molozlar özel ekiplerimiz tarafından ambalajlanıp atıp olarak kent dışındaki depolara nakledilmektedir.

 

hafriyat firması, hafriyat, hafriyat şirketi, ankara hafriyat, hafriyat kamyonu, hafriyatçılar derneği, ankara hafriyatçılar derneği, yüklenici, yüklenici şirket, yüklenici firma, en büyük hafriyat şirketleri, en büyük hafriyat firmaları, en iyi hafriyat firması, hafriyat kepçesi, kiralık iş makinesi, kiralık damperli kamyon, kiralık ekskavatör, kiralık kırkayak, kiralık damperli çekici, kiralık 40 tonluk ekskavatör, kiralık 30 tonluk ekskavatör, kiralık hafriyat kamyonları, hafriyat kamyonları, hafriyat işleri, hafriyatçılar, ford cargo, caterpillar, hitachi, hyundai, doosan, taahhüt firması, taahhüt şirketi, yol şirketi, yol firması, 063, pmt, bazalt, asfalt, mıcır, konkasör, plent, silindir, dozer, greyder, lastikli loder, loder, paletli loder, kırıcılı ekskavatör, kovalı ekskavatör, iksa, iksa kazık makinesi, ankarada hafriyatçılar, izmir hafriyat, istanbul hafriyat, adana hafriyat, antalya hafriyat, anadolu hafriyat, türkiye hafriyat, dekapaj firması, dekapaj şirketi, ankara hafriyat geliri, hafriyat tdk, hafriyat firmaları, ankara hafriyat fiyatları, ankara hafriyat firmaları iş ilanları, ankara hafriyat firmaları, türkiyedeki hafriyat firmaları, türkiyenin en büyük hafriyat firmaları, büyük hafriyat firmaları istanbul, büyük hafriyat firmaları ankara, hafriyat nakliyat, nakliyat, toprak nakliyat, moloz nakliyat, moloz, kum, moloz hafriyat, hafriyat fiyatı, hafriyat fiyatları, hafriyat taşıma, hafriyat çeken, hafriyat taşıması yapan, hafriyat kazan, hafriyatı alan, hafriyat döküm sahası, büyük şehir belediyesi hafriyat, büyük şehir belediyesi hafriyat döküm sahası, çevre koruma dairesi, çankaya belediyesi moloz toplama, katı atık moloz hafriyat toplama aracı, hafriyat aracı, hafriyat taşıma ankara

Merkez
Adres : Yıldızevler Mah. Simon Bolivar Blv. 714. Sok. Vizyon Plaza 5 / 21 Yıldız / Çankaya - ANKARA
Telefon : 0312 441 07 73
Faks : 0312 441 06 73
E-Posta : info@bileninsaat.com.tr

E-Bülten